AC Milan

U prvom meču 21. kola Serije A, Milan je slavio na gostovanju Breši.

Ante Rebić

Marco Luzzani, Getty Images

Fudbaleri Milana upisali su na gostovanju Breši devetu pobedu u setoni, treću vezanu. Do tri boda je Milan došao minimalnim rezultatom 1:0.

Na gol se čekalo do 71. minuta, a čovek odluke bio je Ante Rebić.

Hrvatski reprezentativac najbolje se snašao u velikoj gužvi u kaznenom prostoru domaćih i poslao loptu u mrežu.

I pored većeg broja prilika koje je imala Breša nije uspela da matrira Đanluiđija Donarumu, a Milanu je u 83. minutu poništen gol koji je postigao Samu Kastiljeho, ali iz ofsajda kako je ocenio sudija.