Napoli za četiri minuta preokrenuo protiv Breše

U prvom duelu 25. kola Serije A, Napoli je u gostima bio bolji od Breše sa 2:1.

Napoli

Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Domaći tim vodio je na poluvremenu sa 1:0, pogotkom Kanselora nakon kornera.

Gosti su uspeli da preokrenu početkom drugog dela igre, i to golovima u razmaku od četiri minuta.

U 50. minutu dosuđen je penal za Napoli, nakon igranja rukom domaćeg igrača, a precizan sa 11 metara bio je Lorenco Insinje.

Već u 54. minutu, gosti su poveli, sjajan gol postigao je Fabijan Ruiz i na taj način doneo svom timu pobedu.

Napoli se ovom pobedom popeo na šesto mesto, dok je Breša preposlednja.