Palasio u 94. minutu poklonio bar bod Mihajloviću

Serie A 22. feb 202016:57 > 17:00
Getty Image/Mario Carlini / Iguana Press / Stringer

Fudbaleri Bolonje i Udinezea odigrali su nerešeno 1:1 (0:1) u prvom subotnjem meču 25. kola Serije A.

U 33. minutu Stefano Okaka postigao je svoj peti ligaški gol ove sezone, prvi posle više od mesec dana – Rodrigo de Paul ubacio je loptu iz prekida sa desne strane, a 30-godišnji Okaka glavom ju je zakucao u mrežu.

Bolonja je duže držala loptu u nogama, imala je i više udaraca ka golu, a Rikardo Orsolini u završnici je bio najbliži izjednačenju. Tada su gosti bili pod opsadom i činilo se da će izdržati sve do 94. minuta, kada je Rodrigo Palasio postigao izjednačujući gol posle gužve u šesnaestercu i loše reakcije odbrane gostiju.

Zebre su sada 15. mestu na tabeli sa 27 bodova, dok ekipa Siniše Mihajlovića ima 34 boda na desetoj poziciji.

Nedavno je Mihajloviću bio rođendan, njegovi igrači nisu uspeli da ga obraduju trijumfom, ali jesu makar pogotkom u završnici.