Iz Intera poručuju: Lautaro ide samo za 110 miliona

Lautaro Martines će napustiti Inter ovoga leta samo ukoliko neko bude spreman da za njega izdvoji 110 miliona erva, rekao je sportski direktor kluba Pjero Ausilio.

Lautaro Martinez

Emilio Andreoli/Getty Images

Argentinski napadač već nekoliko meseci je prva želja Barselone, koja nasoji da pronađe dugoročnu zamenu za Luisa Suaresa.

"Kada je o Martinesu reč, postoji opcija da napusti Inter samo ukoliko neko plati otkupnu klauzulu za njega", rekao je Ausilio za Skaj Sport.

"Mnogi klubovi su se raspitivali, među njimaje najupornija bila Barselona. Ne krijem to. Oni znaju kakve su naše namere, Inter ne želi da proda Lautara. Ali ponoviću još jednom, u njegovom ugovoru postoji otkupna klauzula, ako neko želi da ga kupi zna koja je cena. Mislim da sam bio dovoljno jasan".

Prethodno je bilo reči da Barselona želi da se transfer realizuje u formi razmene igrača.

Komentari (11)

Nando 14

Lautaro ostaje,samo da mu inter da plati kao sto mu barsa nudi,ostalo su spekulacije

Odgovori 5 1

YNWA

Prosecen Igrac

Odgovori 2 6

777

ako ovaj argentinac vredi 110 milki,a 3 postava barse ih olesila u grupama ligs,onda haland vredi minimum 900m :DD

1 4

Luis Suares oduševio golčinom (VIDEO)

Napadač Barselone Luis Suares postigao je prelep pogodak u duelu La Lige protiv Viljareala. Urugvajac je u 20. minutu odlično reagovao posle dodavanja Lionela Mesija i udarcem iz prve plasirao loptu u dalji ugao gola domaćina.

Barsa se i dalje nada - Viljareal izbegao katastrofu

Fudbaleri Barselone u jednom od dva derbija 34. kola La Lige ubedljivo su u gostima pobedili Viljareal rezuzltatom 4:1.

Mesi i dalje pomera granice

Napadač Barselone Lionel Mesi na gostovanju Viljarealu u 34. kolu prvenstva Španije oborio je lični rekord po broju asistencija u jednoj sezoni.

Mesi do Grizmana, a onda... Čarolija (VIDEO)

Napadač Barselone Antoan Grizman postigao je spektakularan pgoodak u finišu prvog poluvremena duela sa Viljarealom. Leo Mesi je asistirao, a Francuz elegantno smestio loptu u gol.