04.06.2020 | 20.22 > 20:28

CI: Juve i Milan 12. juna, Napoli i Inter dan kasnije

Određeni su termini revanš mečeva polufinala Kupa Italije. Prvi na teren će Juventus i Milan, a dan kasnije Napoli i Inter.

Fudbaleri Juventusa došli su do nerešenog rezultata u gostima protiv Milana u prvom meču polufinala kupa i to zahvaljujući penalu dosuđenom u 90. minutu. Igranje rukom Kalabrije nije sporno, ali ono što baca senku na ovu odluku, potpomognutu VAR tehnologijom je činjenica da je defanzivac bio okrenut leđima od lopte i da je u pitanju neposredna blizina.

sport klub

Meč u Torinu na programu je 12. juna. U prvom susretu u Milanu bilo je 1:1. Drugo polufinale u Napulju između Napolija i Intera biće na programu dan kasnije, a prvi meč završen je pobedom Napolija 1:0.

Prvobitno je planirano da se mečevi igraju 13. i 14. juna, ali su pomereni za po dan ranije, kako bi finalisti imali više vremena za odmor za finale, koje je zakazano za 17. jun. Sve mečeve imaćete priliku da pratite u direktnom prenosu na kanalima Sport Kluba.