Alessandro Sabattini/Getty Images

05.06.2020 | 20.10 > 20:17

Zvanično: Pet izmena i u Seriji A

Kao i u ostalim ligama i u Italiji je uvedeno pravilo o dozvoljenih pet izmena na mečevima nastavka sezone u prvenstvu i kupu.

Dibala i Kristijano Ronaldo

Marco Luzzani, Getty Images

Fudbalski savez Italije saopštio je da će se izmene vršiti u tri intervala, ne računajući poluvreme, iz bezbednosnih razloga. Takođe, oba tima će vršiti izmene u isto vreme.

Što se tiče Kupa Italije, uveden je i četvrti interval ukoliko se igraju produžeci. Sezona se nastavlja 12. juna revanš utakmicom polufinala Kupa u Torinu između Juventusa i Milana. Sve mečeve u Kupu Italije možete pratiti u direktnim prenosima na kanalima Sport Kluba i Nova Sport.