Asistencija Lazovića u pobedi Verone, Beloti tragičar

Serie A 20. jun 202021:39 > 23:50
Valerio Pennicino/Getty Images

U prvom meču italijanske Serije A posle troipomesečne pauze na Olimpijskom stadionu u Torinu domaći "Bikovi" su remizirali sa ekipom Parme rezultatom 1:1, iako su u drugom poluvremenu imali jedanaesterac koji bi im doneo tri boda.

Domaći su poveli u 15. minutu golom Nikolasa N’Kulua, a izjednačio je Juraj Kucka u 31. minutu.

Torino je imao šansu da doše do sva tri boda, ali Andrea Beloti nije realizovao jedanaesterac.

Srpski fudbaler Saša Lukić dobio je šansu u 82. minutu u dresu Jarčeva.

Verona je na svom stadionu savladala Kaljari sa 2:1, a svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu.

Di Karmine je domaće doveo u vođstvo u 14. minutu posle odličnog centaršuta Darka Lazovića, Italijan je u 26. duplirao prednost, a Đovani Simeone je u finipu poluvremena postavio konačan rezultat. Prethodno je Verona ostala sa igračem manje zbog isključenja Fabija Borinija u 35. minutu.

Sa čovekom manje meč su završili i gosti jer je u 70. minutu zbog dve javne opomene morao Luka Čigarini.

Verona je sedma sa 38 bodova, a Kaljari 12. sa šest bodova manje. Lazović je zamenjen u 85. minutu.