Getty Images/Stuart Franklin

28.06.2020 | 23.45

Uzbudljivo u Parmi: Preokret Intera za četiri minuta

Inter Milan

Fudbaleri Intera savladali su u gostima Parmu posle preokreta 2:1 u meču 28. kola italijanske Serije A.

Inter

Emilio Andreoli/Getty Images

Dugo je izgledalo kao da će Parma napraviti iznenađenje. Pogodak Žervinja, posle sjajnog soloprodora u 15. minutu, doneo je domaćima vođstvo.

Ipak, ulazak Sančesa, Janga i Mozesa u 69. minutu promenio je odnos snaga na terenu. U 84. je već Stefan de Fraj pogodio za izjednačenje.

Urzo su domaći ostali sa desetoricom na terenu - Juraj Kucka je dobio direktan crveni karton zbog nesportskog ponašanja.

Odmah je stigla i kazna. Alesandro Bastoni je u 88. minutu pogodio za veliki preokret Intera.

Ekipa Antonija Kontea treća je na tabeli sa četiri boda manje od drugoplasiranog Lacija i osam manje od vodećeg Juventusa.

Parma je sa 39 bodova na osmoj poziciji.