Getty Images/Stuart Franklin

01.07.2020 | 22.23 > 22:26

Spektakularan gol 38-godišnjaka protiv Milana (VIDEO)

AC Milan

Fudbaleri Spala u 29. kolu italijanskog šampionata dočekali su Milan, a prvo poluvreme obeležio je veteran Serđo Flokari.

Tridesetosmogodišnji napadač je u 30. minutu spektakularnim pogotkom iz velike udaljenosti savladao Đanluiđija Donarumu i svom timu obezbedio dva gola prednosti - 2:0.

Spal je u zoni ispadanja i svaki bod dragocen im je u borbi za opstanak.

SPAL srušio Moncu za 1/8 finale Kupa

Fudbaleri SPAL pobedili su Moncu na svom terenu sa 2:0 i plasirali se u osminu finala Kupa Italije.

Ibra povredio preponu, novi pregled za deset dana

Navijači Milana su bili veoma zabrinuti posle trijumfa protiv Napolija na gostovanju zbog povrede Zlatana Ibrahimovića. Šveđanin će morati da odsustvuje sa treninga bar deset dana.

Zašto su igrači Serije A nosili crvene mrlje na licu?

Posle osmog kola italijanske Serije A, brojni ljubitelji fudbala ostali su u dilemi zašto su svi fudbaleri igrali sa crvenom mrljom na licu.

Pobeda u Napulju: Ibra vratio Milan na vrh

Fudbaleri Milana savladali su Napoli 3:1 u derbiju osmog kola Serije A. Prva dva gola za rosonere na stadionu 'San Paolo' postigao je Zlatan Ibrahimović, koji je teren napustio u 79. minutu zbog povrede.