Milan srušio Lacio usred Rima

Serie A 4. jul 202023:52 > 23:54
Marco Luzzani, Getty Images

U derbiju dana u Seriji A, fudbaleri Milana slavili su ubedljivo na gostovanju Laciju koji sada za Juventusom zaostaje sedam bodova.

Fudbaleri Milana slavili su na gostovanju Laciju i pobedu upisali ubedljivim rezultatom 3:0.

Već je u prvom poluvremenu bilo jasno da je Milan došao po ceo plen. Hakan Čalhanoglu doneo je gostima prednost u 23. minutu, a da sa dva gola prednosti njegov tim ode na odmor pobrinuo se Zlatan Ibrahimović koji je u 34. minutu matirao golmana domaćih sa bele tačke nakon što je Radu igrao rukom u kaznenom prostoru.

Milan je već u 59. minutu bio na nedostižnih 3:0, a u strelce se upisao i Ante Rebić.

Imao je i Lacio svoje prilike u ovom meču, ali ništa što su domaći uradili nije bilo dovoljno za bolji rezultat u ovom meču.

Lacio sada na drugom mestu na tabeli ima 68 bodova, sedam manje od Juventusa. Milan je šesti sa 46.