Getty Images/Gabriele Maltinti

01.08.2020 | 20.08

Breša se remijem oprostila od Serije A

Sampdoria Genoa

U poslednjem, 38. kolu Serije A, Breša je na svom terenu remizirala sa Sampdorijom 1:1.

Breša

Pier Marco Tacca/Anadolu Agency/Getty Images

Breša

Breša se tako oprostila od elitnog ranga, pošto će naredne sezone igrati u Seriji B. Završili su kao 19. na tabeli.

Gosti iz Đenove mogli su do prednosti u 19. minutu, ali je iskusni Fabio Kvaljarela promašio penal.

Ipak, četiri minuta pre kraja poluvremena, Sampdorija je povela pogotkom Mehdija Lerisa.

Breša je do boda stigla golom sa bele tačke, u 49. minutu precizan sa 11 metara bio je Ernesto Toregrosa.