Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

10.08.2020 | 00.32 > 00:38

Poraz Nestinog Frozinonea na svom terenu od Pordenonea

I u drugom polufinalu plej-ofa Serije B pobeda gosta u prvom meču. Pordenone je savladao Frozinone 1:0 i tako stekao lepe izglede da se plasira u odlučujuću bitku za plasman u Seriju A.

Alesandro Nesta

Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Do velikog kapitala gosti su došli golom u samoj završnici meča. I to rezerviste Tremolade u 82. minutu, samo tri minuta pošto je ušao na teren. Na taj način je znatno otežao posao ekipi koju vodi proslavljeni defanzivac Alesandro Nesta, ali Frozinone je i u prošloj rundi pokazao da ume da igra u gostima.

Revanš je na programu u sredu, a u drugom polufinalu Kjevo je u gostima savladao Speciju 2:0.