Srdjan Stevanovic, Getty Images

15.09.2020 | 20.05

Krenuo i Inter: Istakao se Lautaro, debitovao Kolarov

Inter Milan

Inter iz Milana odigrao je prvi meč posle finala Lige Evrope i u prijateljskom susretu savladao švajcarski Lugano sa 5:0.

Aleksandar Kolarov Inter

Meč je igran "iza zatvorenih vrata".

Istakao se Argentinac Lautaro Martinez sa dva pogotka, a debi u dresu Neroazura zabeležio je Aleksandar Kolarov, koji je igrao u drugom poluvremenu.

Pored iskusnog srpskog reprezentativca, koji je stigao iz Rome, prvi put je za Inter zaigrao i Ašraf Hakimi. U drugom poluvremenu u timu je bio i povratnik iz Bajerna, Ivan Perišić.

Trener Antonio Konte dao je priliku velikom broju igrača, pa je u poluvremenu promenio kompletan tim.

Strelci su bili Dalbert 4, Kečkes 36 (autogol), Lautaro 37, 42. i Lukaku 48.