Dave Thompson/Getty Images

20.09.2020 | 14.31 > 14:34

Napoli siguran na startu, Maksimović na klupi

SSC Napoli

Fudbaleri Napolija trijumfovali su u prvom kolu Serije A protiv Parme u gostima rezultatom 2:0.

Nikola Maksimović

Francesco Pecoraro, Getty Images Sport

U prvom poluvremenu viđena je velika borba, ali bez konkretnih šansi na obe strane.

Ekipa Đenara Gatuza tek je u 63. minutu slomila otpor protivnik, a za vođstvo je pogodio Dris Mertens.

Konačnih 2:0 postavio je Lorenco Insinje u 77. minutu utakmice, nakon čega je Gatuzo napravio četiri izmene do kraja meča.

Srpski fudbaler Nikola Maksimović nije ulazio u igru.

U narednom kolu Napoli dočekuje Đenovu, dok će Parma u goste Bolonji.