Getty Images/Christof Koepsel

29.09.2020 | 22.47 > 22:48

Monca ubedljivo do trećeg kola Kupa Italije

Fudbaleri Monce plasirali su se u treće kolo Kupa Italije ubedljivom pobedom protiv Trijestine 3:0.

lopta fudbal

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

U jedinom duelu Kupa Italije odigranom u utorak, Monca je ubedljivo savladala Trijestinu 3:0 i obezbedila plasman dalje.

Prvo poluvreme Monca je u svoju korist rešila golom Barile u 23. minutu.

Na sledeći pogodak čekalo se do 78. minuta kada je precizan bio Dani Mota, a konačan rezultat postavio je u 90. minutu, golom sa bele tačke, Maćin.

U trećem kolu Monca će igrati protiv boljeg iz meča Pordenone - Kasarano.

Napulj slavi, navijači u gradu proslavili osvojen Kup

Fudbaleri Napolija osvojili su Kup Italije pobedom nad Juventusom u finalu posle boljeg izvođenja jedanaesteraca 4:2 (0:0), a slavlje na ulicama Napulja počelo je odmah po završetku meča.

Juve nije nedodirljiv: Napoli preko penala do Kupa!

Fudbaleri Napolija osvojili su Kup Italije pobedom nad Juventusom u finalu posle boljeg izvođenja jedanaesteraca 4:2 (0:0).

Kup Italije: Pobednik će sam uzeti trofej, Vijeri na IG

U sredu je na programu finale Kupa Italije između Juventusa i Napolija, a tu utakmicu ćete moći da gledate na Sport Klubu 1 od 21 čas. Zbog pandemije koronavirusa na toj utakmici će se primenjivati neka zanimljiva pravila.

Sari: Ne zanima me Napoli

Trener Juventusa Mauricio Sari ističe da uopšte ne razmišlja o tome što će mu protivnik u finalu Kupa Italije biti njegov nekadašnji klub Napoli.