Juveu samo bod protiv Krotonea

Juventus je na gostovanju Krotoneu igrao nerešeno 1:1.

Alvaro Morata

Getty Images/Getty Images

Domaći su poveli u 12. minutu kada je Bonuči skrivio penal, a precizan sa 11 metara bio je Simi.

Ipak, Juve je vrlo brzo stigao do izjednaćenja.

Kjeza je ubacio sa desne strane a Morati nije bilo teško da pošalje loptu u mrežu.

Ipak, asistent kod Juventusovog gola u 60. minutu dobio je direkan crveni karton zbog gaženja protivničkog  igrača.

I sa desetoricom na terenu Juventus postiže gol, ponovo preko Morate, ali gol je poništen zbog ofsajda.

Đanluiđi Bufon je bio starter na ovom meču i zabeležio 650. nastup u Seriji A.