Kaljari slavio u Torinu, Fiorentini samo bod

Serie A 18. okt 202016:52 > 16:53
Enrico Locci, Getty Images Sport

Dva duela četvrtog kola Serija A odigrana u matine terminu u nedelju donela su nam sedam golova, remi Specije i Fiorentine i Pobedu Kaljarija na gostovanju Torinu.

Fiorentina nije uspela da niz od dva poraza prekine na gostovanju Speciji. Meč je završen bez pobednika, 2:2 iako su gosti već u četvrtom minutu imali dva gola prednosti.

U manje od dva minuta, golovima Peceljea i Biragija Fiorentina je vodila 2:0 u četvrtom minutu.

Pre odlaska na odmor Specija je smanjila na 2:1 preko Verdea i njegovog gola u 39. minutu. Domaći su do boda došli u 75. minutu pogotkom Farijasa.

U dresu Fiorentine ceo meč odigrao je Nikola Milenković dok je Dušan Vlahović zamenjen u 72. minutu.

Kaljari je slavio na gostovanju Torinu 3:2.

Poveo je Torino sa bele tačke u četvrtom minutu, a siguran je sa bele tačke bio Beloti.

U 19. minutu već je Kaljari došao do preokreta. Za izjednačenje je u 12. minutu pogodio Žoao Pedro, a vođstvo gostima sedam minuta kasnije donosi Simeone.

Beloti je nakon samo četiri minuta igre u nastavku ponovo zatresao mrežu gostiju za 2:2, ali Simeone je još jednom nemilosrdan u 73. minutu za, ispostavilo se konačnih, 3:2.

Torino je „počašćen“ i crvenim kartonom koji je za nesportsko ponašanje pored terena dobio rezervni golman Vanja Milinković-Savić.