Maurizio Lagana/Getty Images

25.10.2020 | 15.06

Kaljariju nova pobeda, Krotone i dalje na dnu

Kaljari je u prvom nedeljnom meču petog kola Serije A savladao Krotone kod kuće 4:2.

Joao Pedro

Enrico Locci/Getty Images

Krotone, koji još nema trijumf u Seriji A, poveo je u 21. minutu kada je gol dao Mesijas. Samo četiri minuta kasnije je Haralabos Likojanis izjednačio, da bi Đovani Simeone u 35. minutu doveo ekipu sa Sardinije u prednost.

Uspeo je Krotone opet da dođe do gola, strelac je bio Molina u 43. minutu, a samo dva minuta kasnije je Sotil opet vratio Kaljari u prednost.

U drugom poluvremenu je bilo mnogo manje golova, a Kaljari je verovatno zažalio što nije postigao još koji. Imao je brojčanu prednost skoro čitavo poluvreme jer je Ćigarini dobio drugi žuti karton. Tek u 85. minutu to koristi Žoao Pedro za četvrti gol Kaljarija.