Getty images/Michael Regan

18.08.2019 | 18.08

Rendžers u četvrtfinalu Liga Kupa, strelac i Defo

Rangers FC

Ekipa Rendžersa se sigurnom pobedom u gostima protiv Ist Fajfa plasirala u četvrtfinale Liga Kupa Škotske.

Džermejn Defo

Ian MacNicol Getty Images Sport

Tim iz Glazgova slavio je rezultatom 3:0 protiv trećeligaša iz Metila.

Veteran Džermejn Defo doveo je izabranike Stivena Džerarda u vođstvo golom u 26. minutu meča.

U nastavku još dva gola gostiju za potvrdu pobede, prvi je delo švedskog štopera Filipa Helandera, koji je stigao iz Bolonje, dok je konačan rezultat postavio Džo Aribo šest minuta pre kraja.