Getty Images/Stuart Franklin

10.11.2019 | 18.28 > 18:30

Seltik slavio, Morelos nastavio da "rešeta"

Fudbaleri Seltika savladali su Madervel kod kuće u 13. kolu škotskog Premijeršipa rezultatom 2:0.

Celtic

Mark Runnacles/Getty Images

Šampion je do četvrte uzastopne pobede došao pogotkom Eduarda u 19. minutu, na asistenciju Foresta, i autogolom Taita u 54. minutu.

Tim trijumfom, ekipa Nila Lenona je ostala na prvoj poziciji sa 31 bodom, koliko ima i drugoplasirani Rendžers posle slavlja nad Livingstonom na strani sa 2:0.

Sastavu Stivena Džerarda važna tri boda oneli su Aribo u 32. i Morelos u 52. minutu.

Sjajni kolumbijski napadač nastavio je sa odličnim partijama ove sezone, pošto je na 25 mečeva upisao 21 gol i 7 asistencija.