Seltik siguran, Rendžers preokretom do pobede

U Premijer ligi Škotske u sredu su odigrani mečevi 25. kola. Seltik i Rendžers slavili su pobede nakon čega Seltik i dalje ima sedam bodova i meč više u odnosu na Rendžers.

Celtic

Mark Runnacles/Getty Images

Seltik je do 22. ligaške pobede u sezoni stigao ubedljivo na gostovanju Madervelu 4:0.

Dva gola postigao je Eduard, a po jednom su se između toga u strelce upisali Mekgregor i Grifits.

Rendžers je na svom terenu, nakon preokreta, savladao Hibernijan 2:1.

Hanlon je u 35. minutu doneo prdonost gostima u ovom meču, a Rendžers do izjednačenja dolazi u drugom minutu nadoknade u prvom poluvremenu preko Edmindsona.

Hadži je u 84. minutu rešio ovu dramu u korist domaćina za važna tri boda.