Dave Thompson/Getty Images

23.02.2020 | 17.53 > 17:54

Kiks Rendžersa, Seltik preokretom do nova tri boda

Dva meča 28. kola Premijeršipa odigrana su u nedleju. Sent Džonston u Rendžers odigrali su nerešeno, dok je Seltik pred domaćim navijačima dobio Kilmarnok.

Navijači Seltika

Stu Forster, Getty Images

Sent Džonston i Rendžers su remizirali 2:2.

Poveo je domaći tim već u osmom minutu golom Hendrija, a Rendžers je izjednačio tek u 50. kada je strelac bio Kamberi.

Do preokreta su gosti došli u 71. minutu pogotkom Ariba, ali je domaći sastav ipak uspeo da izvuče bod i golom Meja u 80. minutu postavi konačnih 2:2.

Kiks drugoplasiranog Rendžersa išao je na ruku lideru Seltiku, koji je sa 3:1 pobedio Kilmarnok.

Gosti su poveli iz penala u šestom minutu, kada je precizan bio Brofi.

Preokret su režirali Ajer u 28, Eduard u 33. i Grifits u 62. minutu.

Seltik na prvom mestu na tabeli ima 76 bodova, čak 12 više od Rendžersa, a 24 od Madervela na trećem mestu.