Izvor: Getty Images/Stephen Pond
Fudbal 16.07.2017 | 22:40

Slovenija: Olimpija startovala pobedom

Fudbaleri Olimpije iz Ljubljanje pobedili su Celje rezultatom 3:1 u utakmici prvog kola Prve lige Srbije.

Izvor: Carlos Rodrigues/Getty Images

Olimpija je povela u 42. minutu golom Brkića.Zatim je Abas duplirao vođstvo u 47.minutu, da bi Alves četiri minuta kasnije pogodio za 3:0.
Strelac jedinog gola za Celje bio je Dangubić u 77.minutu.

Rudar je kod kuće slavio protiv Domžala rezultatom 2:1. Golove za pobedničku ekipu su postigli Tucić u 33. i Novak u 89. minutu, dok je pogodak za Domžale postigao Franjić u 38.minutu.

Krško je pobedio Goricu sa 2:1, a strelac oba gola za pobendičku ekipu je bio MIljan Škrbić, a gol za poraženi tim je postigao Osuji u 65.minutu.