Izvor: Nigel Roddis/Getty Images
Fudbal 13.08.2017 | 20:13 > 20:16

Slovenija: Goleada i remi Krška i Ankarana

NK Krško

Fudbaleri Krška i Ankarana Hrvatini odigrali su nerešeno 2:2 (2:1) na stadionu "Matije Gubca" i time kompletirali peto kolo Prve lige Slovenije.

Izvor: Getty Images/Laurence Griffiths

Krško je poveo već u osmom minutu, kada je sudija Žganec pokazao na belu tačku, a Škrbić bio precizan iz penala. Roko Kidrić doneo je izjednačenje gostima u 26. minutu. Gostujuća ekipa nije imala mnogo vremena za slavlje, pošto je 22-godišnji Tonči Mujan matirao golmana gostiju i doneo svom timu drugo vođstvo na meču.

Bod Ankaranu doneo je u 64. minutu Mihovil Klapan i tako postavio konačan rezultat.

Do kraja meča nije bilo velikih šansi za vođstvo jedne od ekipa.

Kršku je to drugi remi od početka sezone i trenutno je četvrti na tabeli, uz još dve pobede i jedan poraz.

Ankaran je takođe upisao drugi remi, ali se sa još tri poraza nalazi na začelju tabele.