Izvor: Getty Images / Christopher Lee
Fudbal 13.03.2018 | 19:33 > 19:39

Domžale iznenadio Maribor u "Ljudskom vrtu"

U derbi duelu 22. kola prve lige Slovenije, Domžale je u gostima bio bolji od Maribora rezultatom 2:1.

Maribor

Izvor: Getty Images/EuroFootball

Maribor

Domžale trenutno trećeplasirani tim lige poveo je u desetom minutu, a strelac je bio Matija Širok.

Prednost gostiju udvostručio je Lorvo Bizjak u četvrtom minutu drugog poluvremena.

Sve što je Maribor uspeo da uradi u ovom meču bio je pogotak Darea Vršića u pretposlednjem minutu. Nakon ovog poraza, tek drugog u sezoni, Maribor ima četiri boda manje od vodeće Olimpije.

Pogledajte kako izgleda tabela Lige Slovenije.