Getty Images/Stuart Franklin

19.07.2019 | 20.01 > 20:03

Aluminij posle preokreta u 90+1. do tri boda

NK Aluminij

Fudbaleri Aluminija pobedili su Triglav na svom terenu posle preokreta 2:1 u drugom kolu slovenačke Prve lige.

Lopta

Tullio M. Puglia, Getty Images Sport

Gol vredan tri boda za domaće postigao je Luka Štor u 90+1. minutu.

Gosti su na poluvremenu imali prednost, golom Mlakara u 38. minutu, ali je u nastavku Aluminij boljom igrom uspeo da dođe do tri boda.

U 56. je Vrbanec poravnao pogotkom iz penala i taj rezultat bio je aktuelan sve do nadoknade vremena, kad je Štor zatresao mrežu za potpuni preokret.

Aluminij je upisao i drugu pobedu u sezoni i lider je prvenstva sa 6 poena. Triglav je, posle trijumfa, na startu ostao na 3 boda i zauzima treće mesto.

Pogledajte raspored drugog kola slovenačke lige.