Dva meča četvrtog kola odigrana su u nedelju u Prvoj ligi Slovenije. Pobede su u pisali Olimpija i Tabor Sežana

.

Olimpija, Triglav

Printscreen

Fudbaleri Olimpije ostaju neporaženi nakon četiri kola, a upisali su treću pobedu u duelu sa Triglavom protiv koga su slavili 4:2. Triglav sada ima dva poraza i dve pobede.

Poveli su gosti preko Aliage u 15. minutu, ali je usledio silovit odgovor Olimpije koja je do poluvremena vodila 3:1. Dva brza gola postigao je Vukšić, a treći je delo Menala.

I u drugom poluvremenu je Triglav prvi došao do gola, a strelac je za 3:2 bio Tijanić. Ipak, u 59. minutu Jurčević pogađa za konačnih 4:2.

Taber Sežana je na svom terenu bila bolja od Domžala i slavila 2:1.