26.08.2019 | 20.34 > 20:50

Lider posejao dva boda u Domžalama

U poslednjem meču sedmog kola Prve lige Slovenije Domžale i Aluminij odigrali su bez pobednika 1:1.

NK Domzale

print screen

Najprijatnije iznenađenje sezone Aluminij, koji drži lidersku poziciju, došao je kao veliki favorit kod ekipe koja još nema pobedu i na samom je začelju tabele. Gosti u poveli u 23. minutu golom Nikole Leka. Ekipa iz Kidričeva držala je planirane bodove sve do samog finiša. Ali u 82. minutu Domžale je došlo do penala, koji je sigurno realizovao Ibričič i postavio konačnih 1:1.

Posle ovog boda Aluminij ostaje na čelu tabele sa 15 bodova, jednim više od Olimpije. Domžale je i dalje poslednje sa tri boda, jedan manje od Rudara.