13.09.2019 | 20.14 > 20:17

Bravo ubedljiv u Velenju

NK Rudar Velenje

Fudbaleri Brava ubedljivo su pobedili Rudar u Velenju u prvoj utakmici 9. kola Prve lige Slovenije - 4:1.

Novajlija u elitnoj diviziji upisao je drugi uzastopni trijumf protiv poslednjeplasiranog Rudara i sada sa 11 bodova zauzima šesto mesto na tabeli.

Gosti iz Ljubljane poveli su u 8. minutu golom Marka, a isti igrač je 13 minuta kasnije duplirao prednost svog tima

Sve dileme oko pobednika rešene su u periodu od 65. do 67. minuta kada su se u strelce upisali Abdurahimi i Nukić, da bi konačan rezultat u poslednjim trenucima postavio Trifković.

Bravo u sledećem kolu gostuje Olimpiji, dok Rudar u Velenju igra sa Domžalama.