Getty Images/Christof Koepsel

15.09.2019 | 20.25 > 20:30

Olimpiju gol razlika postavila na prvo mesto

U nedelju je kompletirano deveto kolo Prve lige Slovenije. Na prvom mestu ostaje Aluminij i pored poraza jer je Olimpija remizirala sa Celjem.

Olimpija, Celje

Printscreen

Fudbaleri Olimpije remizirali su u nedelju na svom terenom sa Celjem 2:2.

Vodila je Olimpija 2:0 u ovom meču golovima Menala i Vukušiča koji je bio precizan sa bele tačke.

Božić je u 58. minutu smanjio na 2:1, da bi bod za Celje golom obezbedio Vizinger u 71. minutu.

Domžale se sa gostovanja Triglavu vraćaju sa tri boda nakon pobede 3:2, a Mura je na svom terenu minimalcem savladala Tabor Sežanu.