Olimpija protiv Rudara brojala do šest

Tri meča 14. kola Prve lige Slovenije odigrana su u subotu. Olimpija je bila ubedljiva, pobedu je slavilo i Celje, a Mura i Triglav igrali su nerešeno.

Olimpija, Rudar

Printscreen

Olimpija je u Ljubljani sa velikih 6:0 savladala Rudar i upisala devetu pobedu u sezoni.

Goeladu je u četvrtom minutu otvorio Knežević, nadovezao se Vukušić sa dva gola, a Boaći je pogodio za 4:0 pre isteka prvog poluvremena.

Savić je dodao peti gol, a Čekići je u 89. stavio tačku na ovaj meč.

Celje je bilo bolje od Domžala 2:1, a Mura i Triglav igrali su 2:2.

Tabelu pogledajte ovde.

Olimpija teško sa Murom, Celje ubedljivo

Tri meča 25. kola odigrana su u Prvoj ligi Slovenije. Olimpija je savladala Muru, a Celje je bilo ubedljivo protiv Triglava.

Olimpiji derbi i ostanak na prvom mestu

Fudbaleri Olimpije ostvaril isu prvu pobedu u drugom delu sezone savladavši Aluminij u Kidričevu rezultatom 2:1.

Po bod za lidere u Prvoj ligi Slovenije

Tri meča 23. kola Prve lige Slovenije odigrana su u subotu. Tri utakmice, tri remija, dva gola.

Novi poraz Olimpije, pobeda Aliminija

Lider slovenačke lige Olimpija ponovo nije uspela da pobedi. Posle odličnog rezultata i remija u velikom derbiju protiv Maribora Ljubljančani su poraženi kod kuće od Triglava.