Getty Images/Christof Koepsel

29.02.2020 | 20.00 > 20:03

Po bod za lidere u Prvoj ligi Slovenije

Tri meča 23. kola Prve lige Slovenije odigrana su u subotu. Tri utakmice, tri remija, dva gola.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Jedini meč u kome mreže nisu mirovale odigrali su Rudar i Olimpija, a uz rezultat 1:1 pobednika nije bilo.

Golom Čekićija u 39. minutu vodila je Olimpija, a bod Rudaru doneo je u 65. minutu Ćosić.

Maribor je kod kuće odigrao bez golova protiv Tabor Sežane koja je u elitnom rangu odigrala prvi meč bez golova još od 2000. godine.

Meč je obeležio debitantski nastup golmana Tabor Sežane Davida Šugića koji je briljirao na svom golu i najzaslužniji je za osvojen bod za goste.

Golova nije bilo ni u meču u kome je Bravo dočekao Aluminij.

Olimpja na prvom mestu na tabeli sada ima 44 boda, jedan više od Maribora i dva od Aluminija.