Tabor Sežana posle preokreta do pobede protiv Triglava

U poslednjem meču 24. kola Prve lige Slovenije, Tabor Sežana savladala je Triglav na svom terenu.

Lopta

Tullio M. Puglia, Getty Images Sport

Fudbaleri Tabor Sežane slavili su protiv Triglava 3:1 na svom terenu i do pobede došli nakon preokreta.

Poveli su gosti golom Filipa Jankovića već u petom minutu, ali se na odmor otišlo uz nerešen rezultat nakon gola koji je u 43. minutu postigao Mario Babić.

Domaćin je do kompletnog preokreta došao u poslednjih 12 minuta meča. Prvo je za 2:1 gol postigao Karolis Laukzemis, a konačan rezultat postavljen je u prvom minutu nadoknade golom Marka Krivičiča.

Posle 24 kola, Olimpija na prvom mestu ima 47 bodova, slede Maribor sa 43, Celje i Aluminij sa po 42, Mura sa 38, Triglav sa 27, Tabor Sežana i Domžale sa po 26, Bravo sa 25 i Rudar sa 10.