Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

22.11.2020 | 19.16 > 19:30

Dangubić prekinuo slovenačku monotoniju

U dve nedeljne utakmice 12. kola Prve lige Slovenije viđen je samo jedan pogodak - napadač Celja Filip Dangubić jedini je pogodio za pobedu u Domžalama.

Fudbaleri Domžala

Guliver image

U finišu meča, dres domaćina obukao je Predrag Sikimić, nekadašnji golgeter Crvene zvezde.

Duel Tabora i Aluminija završen je bez pobednika. Gostujući tim, sredinom drugog poluvremena, nije iskoristio jedanaesterac. Od 59. minuta za Aluminij je igrao srpski fudbaler Nemanja Jakšić.

Šesto Celje ima 16 bodova, sedmi Bravo četiri poena manje. Slede Domžale (12), ND Gorica i Aluminij (10).