SLS: Valjak stao protiv Nišlija

FK Partizan

Partizan i Radnički iz Niša su odigrali nerešeno (1:1) u poslednjem meču 13. kola srpske Superlige.

Beogradski crno-beli su kao što je i očekivano bili bolji rival tokom duela sa Radničkim, ali su gosti iz Niša prvi stigli do gola.

Igrao se 31. minut kada je Radnički izveo slobodan udarac, golman Partizana Filip Kljajić je nespretno reagovao, a na poklonjenu loptu je natrčao Milan Pavkov i smestio je u mrežu za 1:0.

Tim Marka Nikolića je izjednačio već u trećem minutu drugog poluvremena kada je posle kornera Saše Marjanovića, najviši u skoku je bio Gregor Balažic, ali je pometnju u odbrani Radničkog iskoristio Nikola Đurđić.

Partizan je mogao i do pobede ali je izglednu priliku u 70. minutu promašio Đurđević.

Crno-beli su remijem protiv Nišlija propustili priliku da se primaknu vodećoj Crvenoj zvezdi, koja je ranije danas igrala nerešeno sa Spartakom u Subotici (1:1).