Đurđević: Idemo na pobedu, ima vremena za Olimpijakos

Fudbaler Partizana Uroš Đurđević istakao je pred revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv podgoričke Budućnosti da je njegov tim ostvario veliku prednost pred put u Crnu Goru, ali da ništa nije gotovo.

Uroš Đurđević, Partizan

Izvor: FK Partizan

Šampion Srbije je slavio u prvom meču sa 2:0, a Đurđević je bio precizan sa bele tačke za 1:0, dok je Leonardo udvostručio prednost.

"Partizan uvek ide samo na pobedu, imamo solidnu prednost za revanš, ali čeka nas teških 90 minuta. Svi znamo koliko je teško igrati na njihovom stadionu, imaće veliku podršku domaćih navijača. Očekujem još jednu dobru utakmicu i prolazak u sledeće kolo", istakao je Đurđević.

Strelac prvog gola u Beogradu dodao je da očekuje napadački raspoloženu ekipu Budućnosti.

"Očekujemo da će Budućnost napasti od prvog minuta, imaju negativan rezultat i moraće da igraju ofanzivno. Mi ćemo čekati našu šansu i probati da što pre postignemo pogodak", rekao je 23-godišnji napadač crno-belih.

Ukoliko tim iz Humske ostvari plasman u naredno kolo, naredni protivnik će im biti grčki Olimpijakos.

"Sigurno je da smo izvukli najtežeg protivnika u trećem kolu, ali na ekipu Olimpijakosa ćemo se fokusirati posle utakmice u Podgorici, ima još vremena za analizu Olimpijakosa", zaključio je Đurđević.

Meč između Partizana i Budućnosti na programu je u utorak od 20 časova i 45 minuta.