Izvor: Michael Regan/Getty Images
Fudbal 13.08.2017 | 19:45 > 19:46

Zemun srušio Čukarički za prvenac u SL

FK Čukarički

Fudbaleri Zemuna pobedili su Čukarički sa 2:0, u utakmici 5. kola Superlige Srbije.

Izvor: Getty Images/George Frey

Zemun je tako ostvario prvu pobedu u sezoni posle remija i tri poraza, a Čukarički sada ima 2-3.

Domaćin je na vreme postigao golove. U 15. minutu Dimić je načeo odbranu gostiju, a Mladenović je overio pobedu u 55. minutu.

Zemun ima četiri boda na 12. mestu na tabeli, dok je Čukarički osmi sa dva boda više.

Vuk Stojkovic

Au bedak, lalat ce da popije otkaz.

Odgovori 3 0

Lalatović: Posle Borca samo će Zvezda imati bolji skor

U prvih deset kola Superlige Srbije, Čukarički je zabeležio pet pobeda, jedan remi i četiri poraza. Bilo je od kraja prošle do početka nove sezone mnogo promena u timu, ali trener Brđana Nenad Lalatović veruje u mladu ekipu koju predvodi.

Kup Srbije: Dobanovci izbacili Voždovac, penali odluke

Fudbaleri Budućnosti iz Dobanovaca savladali su Superligaša Voždovac na svom terenu, posle jedanaesteraca, u 1/16 finala Kupa Srbije. U osminu finala sa penal lutrije plasirao se i Rad, savladavši na gostovanju Zemun.

Mudrinski: Ne potcenjujem Jagodinu

Fudbaler Čukaričkog Ognjen Mudrinski rekao je pred prvu utakmicu Kupa Srbije da ne potcenjuje protivničku ekipu Jagodine iako je njegov tim trenutno kvalitetniji.

Lalatović: Ne znam dokle ću biti u Čukaričkom...

Trener Čukaričkog Nenad Lalatović rekao je da je njegova ekipa apsolutno zasluženo pobedila Bačku.