Izvor: Michael Regan/Getty Images
Fudbal 13.08.2017 | 19:45 > 19:46

Zemun srušio Čukarički za prvenac u SL

FK Čukarički

Fudbaleri Zemuna pobedili su Čukarički sa 2:0, u utakmici 5. kola Superlige Srbije.

Izvor: Getty Images/George Frey

Zemun je tako ostvario prvu pobedu u sezoni posle remija i tri poraza, a Čukarički sada ima 2-3.

Domaćin je na vreme postigao golove. U 15. minutu Dimić je načeo odbranu gostiju, a Mladenović je overio pobedu u 55. minutu.

Zemun ima četiri boda na 12. mestu na tabeli, dok je Čukarički osmi sa dva boda više.

Vuk Stojkovic

Au bedak, lalat ce da popije otkaz.

Odgovori 3 0

Trijumf Zmajeva, Voši bod, novo slavlje Brđana

U subotu su u Superligi Srbije igrana četiri meča 17. kola, a pobede su ostvarili Crvena zvezda, Čukarički i Voždovac.

Lalatović: Napredak tim za top4, najteže gostovanje

Trener Čukaričkog Nenad Lalatović pohvalno je govorio o narednom protivniku kruševačkom Napretku, ali i istakao da njegov tim ima mnogo samopouzdanja.

Kirovski operisan, očekuje se kratak oporavak

Golman Čukaričkog Aleksandar Kirovski uspešno je operisan u Minhenu i u petak bi trebalo da se vrati u Beograd. Prema prvim procenama lekara prvi golman Brđana mogao bi veoma brzo da se vrati među stative.

Belić: Kad bi svi bili kao Čukarički

FUudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu Vojvodinu sa 2:1 (1:0), a odličnu parituju pružio je golman Nemanja Belić.