Generalka pred CSKA – Zvezda dobro igrala, ali izgubila

FK Crvena zvezda

U utakmici koja je bila generalna proba pred istorijski duel sa moskovskim CSKA,. Crvena Zvezda je poražena u Antaliji od još jednog ruskog tima.

Zenit je slavio rezultatom 1:0, a Crveno-bele su skupo koštali promašaji u oba dela utakmice.

Gol za pobedu Zenita postigao je Aleksandar Jerohin u 23. minutu, nakon loše rekacija Mičela Donalda.

Priliku za izjednačenje je potom propustio Ben, a u drugom poluvremenu i Srnić i Pavkov.

Fudbalerima Crvene Zvezde sada predstoji povratak u Beograd i priprema za veliki duel u Ligi Evrope protiv moskovskog CSKA.

Startna postava Zvezde na meču sa Zenitom izgledala je ovak: Borjan, Stojković, Savić, Le Talek, Rodić, Donald, Krstičić, Milić, Srnić, Radonjić i Ben.