Izvor: Michael Regan/Getty Images
Fudbal 14.03.2018 | 18:53 > 18:54

Brđani u polufinalu Kupa, Mladost iznenadila Vošu

Fudbaleri Čukaričkog plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su slavili na gostujućem terenu protiv Napretka u Kruševcu sa 2:0. U istu rundu takmičenja je prošla i Mladost iz Lučana pobedom nad Vojvodinom u Novom Sadu.

Kup Srbije

Izvor: Fudbalski savez Srbije

Prvi su prolazak u polufinale proslavili fudbaleri Partizana, koji su nadigrali Javor u Ivanjici sa 2:0.

Mačva je napravila veliko iznenađenje, jer je nakon penala u Šapcu (5:4) izbacila Crvenu zvezdu.

Ekipa Čukaričkog je pobedila u Kruševcu sa 2:0, dok je plasman među najbolje četiri ekipe u Kupu obezbedila i Mladost iz Lučana, koja je do pobede protiv Vojvodine u Novom Sadu došla u 89. minutu.

Jedini strelac na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu za Mladost bio je Miloš Trifunović.

U Kruševcu je ekipa trenera Milorada Kosanovića izgubila sa 2:0, a strelci za goste sa Banovog brada bili su Marko Docić u 32. i Petar Bojić u 46. minutu.

Prve utakmica polufinala igraće se 18. aprila, a revanši 9. maja, dok je finale 23. maja.