Partizan predvođen Ivanovićem slavio protiv Radničkog

FK Partizan

Fudbaleri Partizana pobedili su Radnički iz Niša rezultatom 3:1 u utakmici 33. kola plej-ofa Superlige Srbije.

Nišlije su bolje ušle u meč i povele u 13. minutu golom Milana Pavkova. Prethodno je Babić šutirao sa 18 metara, ali se Jovičić istakao fenomenalnom odbranom i odbijanjem lopte u korner, posl ekoga je Stojanović glavom vratio, a Pavkov usamljen sa pet metara pogodio za 0:1.

Ipak Partizanu je bilo potrebno samo tri minuta da izjednače. Gol je postigao Đorđe Ivanović iz desnog, mrtvog ugla, posle dodavanja Danila Pantića.

Igrao se 44. minut kada se Ivanović ponovo upisao u strelce. Ovaj put je šutirao levom nogom, a asistent mu je bio Zoran Tošić.

U 57. minutu isti akteri, samo u različitim ulogama. Ivanović je posle dva postignuta gola, ovaj put bio asistent Tošiću.

Radnički je doživeo pet poraza u poslednjih sedam utakmica i zbog toga se nalazi sve dalje od od mesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.