15.09.2018 | 22:00

Četiri gosta do tri boda u Superligi Srbije

Posle pobede Partizana nad Proleterom u Novom Sadu od 1:0, kao gosti u 8. kolu Superlige Srbije su slavili i Rad, Mladost Lučani i Zemun.

Lopta

Getty Images

Rad je slavio protiv Dinama u Vranju sa 1:0, a strelac jedinog gola je bio Nikola Šipčić u 90+1. minutu.

Mladost iz Lučana je nadigrala Bačku u Bačkoj Palanci sa 2:0, uz golove Janka Tumbasevića u 49. i Aleksandra Pejovića u 78. minutu iz penala. Bačka je mogla prva do vođstva, ali penal za nju nije realizovao Nebojša Gavrić u 17. minutu.

Zemun je slavio protiv Mačve u Šapcu sa 2:0, a dvostruki strelac u gradu kraj Save bio je Filip Kukuličić u 45+1. i 62. minutu.