16.09.2018 | 20.52 > 20:56

Dva penala i preokret Čuke na Voždovcu

U poslednjem duelu osmog kola Superlige Srbije, Čukarički je u gostima savladao Voždovac sa 3:1.

voždovac

Miloš Marković

Do četvrtog trijumfa u sezoni, Čuka je stigla posle preokreta u drugom poluvremenu.

Domaći su poveli pogotkom Andrije Lukovića iz penala u 39. minutu.

Izjednačio je Miroslav Bogosavac u 59. minutu, da bi još jedan defanzivac Boris Kopitović doveo goste u vođstvo u 73. minutu.

Pobedu Čukaričkog potvrdio je Marko Docić pogotkom iz penala osam minuta pre kraja.

Partizan srušio Brđane: Trojka u Humskoj

Fudbaleri Partizana pobedili su Čukarički na svom stadionu na startu plej-ofa Superlige Srbije ubedljivim rezultatom 3:0.

Krunić pred Partizan: Moramo bolje nego pre deset dana

Fudbaleri Čukaričkog takmičenje u Superligi Srbije nastavljaju u subotu gostovanjem Partizanu koji je pre dve nedelje bio bolji i slavio sa 3:2.

Milošević: Navijači će se vratiti kada to zaslužimo

Fudbaleri Partizana takmičenje u Superligi Srbije nastavljaju u subotu na svom terenu protiv Čukaričkog, ali pred praznim tribinama jer je stadion u Humskoj suspendovan na neodređeno vreme.

SLS: Ko igra za titulu i Evropu, ko za opstanak i kako

U doigravanju za šampiona u Superligi Srbije igraće, kao i do sada osam timova. Preostalih osam boriće se za opstanak i što bolji konačni plasman.