Milojević: Analiziraćemo pad u poslednjih 15 minuta

FK Crvena zvezda

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević kaže da je njegov tim igrao dobro veći deo meča sa Radom, ali je u finišu kvalitet igre neshvatljivo pao.

Zvezda je savladala Građevinare sa 3:1 u meču 12. kola Superlige i napravila dobru uvertiru pred gostovanje Liverpulu u Ligi šampiona u sredu.

Zadovoljan sam kako smo izgledali u velikom delu utakmice, 70-75 minuta je bilo dobro, ali dogodio se pad u poslednjih 15 minuta. To moramo da analiziramo narednih dana. To mi se nije svidelo„, istakao je Milojević.

Srpski šampion je od 36. minuta igrao bez Filipa Stojkovića, koji je zbog povrede morao da napusti teren.

Ne bi trebalo da bude ništa strašno, izašao je iz preventive„, otkrio je Zvezdin trener.

Trener Rada Zoran Milinković bio je zadovoljan činjenicom da se veliki broj igrača iz Radove škole prikazao na dobar način.

Napor koji smo uložili u prvom poluvremenu prosuo se za pet minuta. Imali smo mnogo problema po bokovima, napadali su nas i sa jedne i sa druge strane, a odsustvo Kasalice, Lutovca i Ignjatijevića bili su večerašnje okolnosti. Ono što je dobro kod nas je što smo predstavili večeras plejadu fudbalera iz Radove omladinske škole, tako je već godinama i to je dobro„, izjavio je Milinković.

Zvezda sada ima 34 boda i sigurna je na prvoj poziciji. Rad je 10. sa 13.