Simić: Dokazali da je prvenstvo prioritet

FK Crvena zvezda

Fudbaler Crvene zvezde Veljko Simić rekao je posle pobede nad ekipom Dinama u Surdulici (3:0) u 16. kolu Superlige Srbije da je to bio veoma važan meč za crveno bele.

Tim Vladana Milojevića slavio je sa 3:0, a Simić se u listu strelaca upisao u 56. minutu i stavio tačku na trijumf Zvezde.

Pokazali smo karakter posle velike pobede nad Liverpulom i dokazali da nam je zaista prvenstvo prioritet. Imali smo problema da otvorimo meč, ali je sve krenulo svojim tokom posle uvodnih petnaestak minuta. Uspostavili smo kontrolu, nametnuli svoj stil igre i stigli do tri boda„, rekao je Simić.

Krilnom napadaču je pogodak u Surdulici za konačnih 3:0 bio četvrti gol u crveno-belom dresu na superligaškoj sceni.

„Gol je došao kao kruna sjajne ekcije. Marin je uputio odličan centaršut, a Hajdin mi idealnom povratnom poslužio loptu kao na tacni. Drago mi je da sam akciju ukrasio pogotkom. Žao mi je što nisam bar još neku od prilika pretočio u golove, ali radiću na realizaciji„, istakao je Simić.

Sa nova tri boda šampion Srbije je zadržao prednost od devet bodova u odnosu na drugoplasirani Partizan.

Na idealan način odlazimo na pauzu. Odmor će nam prijati, biće to prilika da se resetujemo i pripremimo za najveće izazove u polusezoni„, zaključio je krilni napadač Zvezde.