Remi Bačke i Napretka za početak 18. kola

Printscreen

Duelom Bačke i Napretka otvoreno je u petak 18. kolo Superlige Srbije.

Prvi meč 18. kola Superlige Srbije done nam je remi Bačke i Napretka u duelu u kome je viđeno šest golova i koji je završen rezultatom 3:3.

Poveli su gosti iz Kruševca nakon svega 12 minuta igre golom Milopa Vulića, ali je domaćima za izjednačenje bilo potrebno samo šest minuta.

Sa bele tačke izjednačenje je Bačkoj doneo Filip Bajić.

Igrao se 58. minut kada je Bačka došla do vođstva u ovom meču. Strelac za domaće bio je Damir Ceković.

Usledio je brz odgovor Napretka koji golovima Nikole Eskića u 66. i Alekse Vukanovića u 71. minutu ponovo prelazi u vođstvo. Askić je u igru ušao samo pet minuta pre nego što je postigao gol.

Do novog, i konačnog, izjednačenja u ovom meču Bačka dolazi kao i u prvom poluvremenu sigurno izvedenim penalom Bajića.

Napredak nakon 18 mečeva ima skor od po osam pobeda i remija i dva poraza i sa 32 boda zauzima peto mesto na tabeli. Bačka je napredovala za jednu poziciju bar dok se ovo kolo ne odigra do kraja. Sa četiri pobede, pet remija i devet poraza, uz 17 bodova Bačka je na 11. mestu na tabeli.