SK

15.02.2019 | 18.58 > 19:07

Zmajevi pakleno počeli proleće, pao Napredak 4:0

U prvom meču prolećnog dela šampionata Superlige Srbije Voždovac je na svom stadionu savladao Napredak 4:0 i na najbolji način započeli borbu za plasman u plej-of.

FK Voždovac

FK Voždovac

Domaćin je čitav posao završio za svega 12 minuta. Seriju golova otvorio je nekadašnji defanzivac Partizana Miloš Mihajlov u 10. minutu. U 19. Stuparević je povisio na 2:0, dok je Alen Mašović tri minuta kasnije povisio na 3:0 i praktično se ekipa Milorada Kosanovića našla u nokdaunu. Konačnih 4:0 postavio je u 68. minutu drugim golom Stuparević.

Ovom pobedom Voždovac je došao na deobu 10. mesta sa Mačvom sa 22 boda i ima šest bodova manje od osmoplasirane Vojvodine, koja zauzima poslednje mesto koje obezbeđuje plej-of. Napredak je šesti sa 33 boda, ali bez pobede u poslednjih pet superligaškim mečeva.