Michael Regan/Getty Images

16.02.2019 | 17.00 > 17:01

Drinčić i Haskić srušili Brđane, minimalac Mladosti

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su na "Čairu" u 22. kolu Superlige Srbije Čukarički rezultatom 2:0.

Nikola Drinčić

Ian Walton, Getty Images Sport

Radnički iz Niša je nastavio sa odličnim rezultatima ove sezone, pošto je u jednom od derbija kola savladao Čukarički. Strelci za Nišlije na "Čairu" su bili iskusni crnogorski vezista Nikola Drinčić u 29. minutu i bosanskohercegovački napadač Nermin Haskić u 42. minutu za svoj 13. gol u sezoni.

Haskić je tako izbio na prvo mesto liste strelaca Superlige, dok ga prati sa golom manje Aleksa Vukanović, bivši igrač Napretka, a od ove zime fudbaler Crvene zvezde.

Mladost iz Lučana je odnela ceo plen iz Šapca, gde je nadigrala Mačvu rezultatom 1:0. Jedini strelac za Mladost bio je Aleksandar Pejović u 10. minutu sa penala.

U Novom Sadu su Proleter i Radnik iz Surdulice podelili bodove, u meču na kojem nisu viđeni golovi - 0:0.

U prvom meču dana Partizan je u Bačkoj Palanci savladao Bačku sa 3:0.

Pogledajte REZULTATE i TABELU Superlige Srbije.