Michael Regan/Getty Images

17.02.2019 | 16.29

Dinamo bolji od Spartaka, remi Rada i Zemuna

U nedelju su odigrane poslednje dve utakmice 22. kola Superlige Srbije, nerešeno je bilo na Banjici, dok je Dinamo u Vranju bio bolji od Spartaka.

Dinamo - Spartak

Printscreen

Dinamo iz Vranja je slavio na svom terenu protiv Spartaka iz Subotice sa 1:0, a strelac jedinog gola bio je napadač Željko Dimitrov u 38. minutu sa penala.

Vranjanci su jesenji deo sezone završili pobedom protiv Zemuna u gostima (2:1), a sada su nastavili u istom ritmu, iako su i dalje poslednji na tabeli Superlige sa 13 bodova.

Spartak je 12. na tabeli sa 19 bodova.

U drugom meču dana Rad i Zemun su na Banjici igrali 2:2. Zemunci su poveli golom Nikole Nešovića u 5. minutu, dok je poravnao Vladimir Volkov u 29. minutu sa bele tačke.

23-godišnji Nikola Šipčić je u 55. minutu doneo preokret Radu, dok je konačnih 2:2, golom za Zemun, postavio Momčilo Mrkaić.

Rad je 14. na tabeli sa 17 bodova, dok je Zemun na jednoj poziciji niže sa bodom manje.

Pogledajte SVE REZULTATE i TABELU Superlige.