Kosan: Sudije namerno greše, a mene kažnjavaju…

youtube

Trener Napretka Milorad Kosanović bio je izuzetno zadovolja posle pobede nad Partizanom (1:0), ali je još jednom skrenuo pažnju na sudijske odluke.

Kruševljani su savladali crno-bele u 28. kolu Superlige golom Đorića u 18. minutu, posle čega su šesti na tabeli sa 38 bodova.

Dobili smo vreme da radimo ozbiljnije i osetilo se u prvih 45 minuta da igrači usvajaju naznake neke igre. Dali smo gol u prvom delu, šteta što nismo i drugi, a imali smo ga. Mnogo je teže igrati protiv Partizana i Crvene zvezde, kao i timova iz vrha tabele, kad protiv sebe imate sve. A mi smo danas imali sve protiv sebe„, izjavio je Kosanović.

Partizanu je u 58. minutu dosuđen penal, koji Rikardo Gomeš nije iskoristio, a iskusni strateg smatra da su sudije pogrešile u još nekoliko navrata na štetu njegovog tima. Pre svega kod poništenog gola Endijaea u prvom poluvremenu.

Otišao sam ranije u svlačionicu na poluvremenu da ne bih vikao. Samo mene kažnjavaju. Cela država vidi da sudije namerno greše, a mene udaraju po džepu kao da radim u Bundesligi„, zaključio je iskusni strateg.

Kruševljani u narednom kolu, trećeg aprila, gostuju Mladosti u Lučanima.