24.04.2019 | 18.58

BiH: Sarajevo sigurno, minimalac Zrinjskog

Fudbaleri Sarajeva zabeležili su prvu pobedu u poslednja tri kola, pošto su na svom terenu savladali Mladost sa 2:0.

Princscreen

Od početka do kraja meča izabranici Husrefa Musemovića su kontrolisali situaciju na terenu. Već u 20. minutu domaći su poveli preko Hebibovića, da bi samo deset minuta tu prednost udvostručio Stanojević.

Imali su fudbaleri Sarajeva još nekoliko prilika da dođu do gola, ali ih nisu iskoristili.

Sarajevo sada ima četiri boda više od trostrukog uzastopnog šampiona Zrinjskog. Tim iz Mostara je u 28. kolu zabeležio minimalnu pobedu nad Slobodom, i to zahvaljujući golu Filipovića u 37. minutu.

Posle četiri vezana remija trijumf je ostvarila i ekipa Radnika, koja je u gostima savladala GOŠK Gabelu sa 2:1.

Domaći tim je poveo u 40. minutu, da bi samo pet minuta kasnije gosti izjednačili sa penala. Pobedu Radniku doneo je Hadžić u 82. minutu.

Pogotkom Babića Krupa je došla do pobede nad Tuzlom. Zvijezda 09 je bila ubedljiva protiv Čelika iz Zenice, pošto je slavila sa 4:0.